úterý 12. března 2013

Prázdniny

Už zase? Jo, už zase jsem měla prázdniny, celej minulej tejden, hned po páteční prezentaci, která dopadla nad očekávání dobře. A co jsem dělala? Musím trochu lovit v paměti, ale asi to ještě dám.
Víkend nezačal zrovna dobře. V pátek odpoledne jsem psala Georgovi (můj peruánský kamarád), jestli nepůjdem do hospody a pak jsem to na poslední chvíli musela odřeknout, neb mě začla ukrutně bolet hlava a byla sem děsně ospalá (asi po všech těch večerech strávenejch na frisbee). Tak sem si přišla trochu jako debil, ale říkala jsem si že si aspoň odpočinu před sobotními sněžnicemi, který byly v plánu. Potíž byla v tom, že když nám v sobotu ráno Yohann volal z nádraží kdepak jsme, tak jsem si uvědomila, že když mi v pátek říkal čas odjezdu, tak jsem si popletla 9:30 a 8:30. Díky tomu jsme to nestihli a nikam nejeli a Yohann musel táhnout tři páry sněžnic navíc, protože už je pro nás měl půjčený. No, takže jsem byla tuplovanej debil. Ale stane se. Dohodli jsme se, že nám ty sněžnice nechá až do neděle a vyrazili jsme s mojí Cascatelle rodinkou o den později. A bylo hezčí počasí a došli jsme dál. Takže možná dobře, že jsem se spletla.
Přes týden jsem ve zkratce akorát hrála frisbee, jezdila na lyžích a snowboardu!!!, byla jsem se spolubydlícíma a dalšíma kamarádama na výletě v Annency, užila si domácí Tequilla večer s Evou a Basak a přes víkend jsem kreslila svých 50 pozitivních vzpomínek (teda zatím mám jen 44) a abych furt jen netrčela doma, protože bylo moc krásně, tak jsem šla v neděli odpo běhat. A to je vše přátelé. Byl to parádní prázdninovej tejden. Další prázdniny máme kolem velikonočního pondělí (spíš takovej prodlouženej víkend od 29.3.-3.4.), tak se těšim.

Žádné komentáře:

Okomentovat